کریمی یدک
کریمی یدک
کریمی یدک
آذربایجان شرقی - تبریز
لوازم یدکی آکتروس

لوازم یدکی آکتروس

لوازم یدکی آکتروس بنز به عنوان یک برند آلمانی طرفداران خاص خود را داشته و به عنوان یکی از مهم ترین و قدیمی ترین شرکت های این کشور اروپایی شناخته می شود.

این برند تاکنون توانسته است با طراحی خودروهای متنوع و جذاب ، اتوبوس ، کامیون و موتور به جایگاه قابل توجه ای درسطح دنیا دست یابد. دراین زمینه لازم است بدانید،  این برند دارای ماشین آلاتی با قدرت بسیار بالا می باشد .

و به عنوان برند معتبر محصولات تولیدی آن نیز از پیچیدگی بسیار بالایی برخوردار بوده و قطعات آن نیز بسیار کاربردی بوده و در تهیه ی آن ها باید دقت عمل بالایی را به کار گیرید، در ادامه ی روند استفاده از خودرو با مشکلات متعدد بیشتری مواجه نشوید.

شرکت بنز برای عرضه ی لوازم یدکی خود از جمله لوازم یدکی آکتروس، نمایندگی انحصاری بسیاری را فراهم نموده است، لوازم یدکی کریمی یکی از نمایندگان شرکت بنز با خدمات متنوع و بینظیر همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

کامیون آکتروس و فناوری های پیشرفته ی آن

مرسدس بنز به عنوان یک برند معتبر نمونه ی دیگری از کامیون های خود را با نام آکتروس وارد بازار نموده است. که می توان آن را یک کامیون با قدرت بالا همراه با فناوری های نوین دانست.

انتخاب این کامیون و بهره مندی از قابلیت های بی نظیر آن می تواند به شما کمک کند تا شرایط ویژه ای را تجربه نموده و به امنیت خاطر قابل توجه ای دست یابید.

جالب است بدانید این برند برای این دسته از محصولات تولیدی خود سامانه ی خاصی را با عنوان سامانه ی (( کمک رانندگی فعال )) در نظر گرفته است که به عنوان یک فناوری توانست ذهن افراد بسیاری را به خود جذب کند زیرا درجایگاه خود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

به واسطه ی این سامانه می توان این کامیون را در دسته ی خودروهایی قرار داد،  که در حال حاضر به عنوان نیمه خودکار شناخته شده و می تواند عملکردهای  مربوط به ترمز، سرعت و هدایت خودرو را به خوبی برای شما انجام دهد. 

تمامی قابلیت های در نظر گرفته شده برای کامیون آکتروس شرایط ویژه ای را پیش پای شما قرار می دهد، تا بتوانید به اهداف خود دست یافته و رانندگی بهتری را تجربه کنید.

 

مهمترین قابلیتها:

قدرت بالا ، مصرف پایین ، عملکرد قدرتمند ، موتور باکیفیت و خیلی موارد این چنینی و مهم را می توان از مهم ترین قابلیت های این کامیون ها دانست که در حال حاضر نیز سبب شده تا افراد مختلفی ازاین محصول استفاده کنند.

در تولید این کامیون ها از قطعات خاصی استفاده شده است،  و متعاقبا نیز باید در زمان خرابی و تعمیر این قطعات از محصولات مناسبی استفاده کنید،  تا در صورت جایگزینی بتوانید شرایط اولیه را برای خود فراهم کنید. 

 

لوازم یدکی آکتروس

لوازم یدکی آکتروس

 

ویژگی های بارز کامیون آکتروس

تمامی ویژگی های تعریف شده برای کامیون آکتروس موجب می گردد، تا مجبور شوید در صورت نیاز به نمایندگی های مجاز مراجعه نمایید. زیرا تمامی مراکز نمی توانند نیازهای شما را برطرف نمایند.

اتصال به تریلر دراین نسل از کامیون های شرکت مرسدس بنز از قدرت و ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده ، و می توان کارآمدی بالای آن را نیز به وضوح مشاهده نمود.

برخی ممکن است با   تجربه ی رانندگی با این دسته از کامیون تفاوت چندانی میان این نسل و دیگر کامیون های تولیدی احساس نکنند، و در این راستا لازم است شما به عنوان یک راننده ی حرفه ای عمل کنید. زیرا افراد معمولی نمی توانند جزئیات این تفاوت ها را درک کنند.

 

سیستم پایدار برقی

کامیون آکتروس اولین کامیون دارای سیستم پایداری برقی می باشد. این سیستم به کنترل حالت کامیون در سر پیج‌ها بسیار کمک می کند،  و همچنین از سیستم ایمنی برخوردار است که با کم کردن خودکار گاز، از منحرف شدن و قیچی کردن کامیون در پیچ های تند و شرایط خاص جلوگیری می کند.

 

آینه:

دراین خودرو شما به جای آینه های بزرگی که به صورت جانبی تعبیه شده اند . دوربین هایی را مشاهده می کنید که جای خود را به این آینه ها داده اند .

تولید و جایگزینی این دسته از آینه ها برای این کامیون ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می توان آن را یک پیشرفت چشمگیر دانست. سیستمی که برای این دوربین ها در نظر گرفته شده است، می توانند تمامی اطلاعات لازم را از طریق دو عدد صفحه نمایش 15 اینچی در اختیار شما قرار داده و سهولت و راحتی بسیار بالایی را حین رانندگی برای شما به ارمغان آورند.

رابط کاربری آسان ، و اتصالات قدرتمند از دیگر ویژگی های بارز این نسل از     کامیون های تولیدی برند بنز می باشند،  که هر کدام در جای خود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می توانند به شما کمک های شایانی نمایند. 

 

لوازم یدکی کامیون آکتروس

کابینی که برای بنز آکتروس در نظر گرفته شده است،  دارای ابعاد بسیار بزرگی بوده و برای آن   گیربکس هایی به صورت شیفت 3 در نظر گرفته شده است.

این کابین با شرایطی که به ان ها اشاره شد،  نیازمند تهیه ی لوازم یدکی منحصر به فردی می باشد. که لازم است آن ها را از طریق نمایندگی های معتبر تهیه کنید، تا بتوانید صاحب محصولاتی اصل و با کیفیت شوید.

طراحی های داخلی صورت گرفته برای این کامیون ها بی نظیر بوده و دارای ال ای دی های رنگی نیز می باشند و جالب است بدانید،  این ال ای دی ها مجهز به سیستم هایی تحت عنوان تهویه ی هوای هوشمند ، شارژر موبایل و میز تاشو بوده و با استفاده از آن ها می توانید سهولت بالایی را تجربه کنید.

این سری از محصولات تولیدی شرکت بنز،  دارای جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا بوده و قطعات به کار رفته درآن نیز از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

تمامی سنسورهای به کار رفته در آن می توانند ایمنی بسیار بالایی را برای شما فراهم نموده، و به شما کمک کنند تا شرایط بهتری را برای خود فراهم نمایید. 

 

مهمترین لوازم یدکی کامیون آکتروس:

از مهم ترین لوازم یدکی این کامیون ها می توان به سنسور دورخوان فلایویل ، سنسور کیلومتر آکتروس ، سنسور آب ، سنسور گیربکس ، سنسور فیفول هوا ، پمپ کلاج داخلی شاسی ، پمپ باد ، دسته راهنما ، رادیاتور اینترکولر ، پمپ فرمان و پی ال دی اشاره نمود که در تامین نیازهای شما به بهترین حالت ممکن نقش بسیار مهمی را بر عهده دارند.

شما در صورت بروز خرابی در هرکدام از لوازم نام برده و دیگر قطعات به کار رفته ،در تولید این نسل از کامیون ها لازم از افراد حرفه ای و نمایندگی های فعال در این زمینه کمک بگیرید و بهتر است درانتخاب این نمایندگی ها نیز دقت عمل بالایی را به کار گیرید . زیرا تمامی این مراکز از اعتبار بالایی برخوردار نبوده و نمی توانند محصولاتی اصل و با کیفیت را در اختیار شما قرار دهند.

نمایندگی هایی که در این راستا فعالیت دارند می توانند تمامی مشاوره های لازم را به شما ارائه نموده و اطلاعات کاربردی را دراختیار شما قرار دهند، پس بهتر در صورت بروز مشکلات مختلف خودسرانه عمل ننموده و از شرکت های فعال و با سابقه کمک بگیرید.